ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Novinky:


Update SketchUp 2019.2 v české lokalizaciČekání je u konce! Netrpělivě vyhlížená česká verze posledního dostupného update pro aktuální verzi SketchUp 2019 byla uvolněna pro operační systémy Windows i Mac.

Vedle drobných oprav týkajících se jak samotného programu tak připomínkovaných překladů do češtiny, přináší update s označením 2019.2 poměrně velké množství uživatelsky viditelných a užitečných vylepšení, které pomáhají zkrátit nebo zjednodušit dosavadní postupy práce ve SketchUp modeláři i v modulu LayOut určeném pro 2D výstupy. Doporučujeme proto tento update nainstalovat.


(pro zvětšení klikněte na ukázky)

Mezi zajímavá vylepšení uvedu namátkou přizpůsobitelné nastavení zobrazování jednotek (např. milimetry pro délky, metry čtvereční pro plochy,...), nové inverzní výběry, exportované obrázky a animace s možností nastavení tloušťky čar nebo snadný import všech podporovaných formátů (dwg, dxf, 3ds, ifc, stl, a dalších) prostým přetažením souboru do pracovního okna SketchUpu.

V LayOutu zmíním snadnější kótování izometrických pohledů, rozšířené možnosti nastavení stylů kótování zadáním délky nebo mezery vynášecích čar, anebo možnost doplnění libovolného textu či poznámky před nebo za text kóty při zachování její asociativity (hodnota kóty se průběžně aktualizuje dle skutečné délky čáry).Podrobný popis všech nejužitečnějších vylepšení obsažených v tomto update pro SketchUp i LayOut naleznete na samostatné stránce:

Novinky SketchUp 2019.2 update

.V sekci Ke stažení je k dispozici originální anglická i do češtiny lokalizovaná verze SketchUp 2019.2 pro Windows 64-bit i Mac OS.
Všichni majitelé licence SketchUp Pro s platným aktualizačním servisem, mohou automaticky přejít na novou verzi ZDARMA! Přístupy do uživatelské sekce pro stažení všech potřebných instalačních souborů byly odeslány v emailu s licencí programu. Pokud zatím nepatříte mezi uživatele verze SketchUp Pro, můžete si nezávazně stáhnout 30-denní trial verzi a vyzkoušet všechny nové možnosti a vylepšení jak v 3D modeláři SketchUp, tak ve 2D výkresovém modulu LayOut.
Pokud budete mít zájem o vlastní časově neomezenou licenci nebo termínované předplatné verze Pro, můžete nás kontaktovat buď pomocí poptávkového formuláře nebo přímo na známých spojeních. Rádi odpovíme na Vaše otázky nebo pomůžeme s nalezením optimálního řešení.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů