ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Novinky:Pravděpodobně jste zaznamenali nedávné vydání nové verze SketchUp 2022. Pokud náhodou ne, nové vlastnosti aktuální verze 2022 naleznete pod odkazem Představujeme SketchUp Pro 2022.

Podrobněji se pak o jednotlivých nových nástrojích a vylepšeních SketchUp verze 2022 dozvíte na následující samostatné stránce Co je nového ve SketchUp Pro 2022.Při příležitostí vydání nové verze 2022 vyhlásil výrobce, společnost Trimble PROMO AKCI, v rámci které je nyní možné pořídit licenci SketchUp Pro levněji o 22%!SketchUp Pro 2022 EN/CZ – roční předplatné

5 459,- Kč / 211,- €

-22%!
Doplňte své stávající návrhářské nástroje o nejoblíbenější 3D software používaný architekty a designéry z celého světa. Využijte 22% slevu na osvědčený 3D modelovací systém, 2D výkresový modul, téměř nekonečnou online knihovnu 3D modelů a mnoho dalšího v jednom balíku. S nejnovější verzí SketchUp Pro zvládnete více práce za kratší čas. Pozor, nabídka je časově omezená!


Akce platí od pátku 25. února do pátku 11. března 2022!Cenové zvýhodnění zahrnuje pouze SketchUp předplatné v délce 1 roku. Víceleté předplatné nejsou součástí promo nabídky. Akce se vztahuje na pořízení nových licencí, nikoli na prodloužení nebo obnovení stávajících. Maximální počet licencí na jeden subjekt v rámci akce je 5 (6. a další místo jsou již za běžnou ceníkovou cenu). Akce se nevztahuje na vzdělávací licence. Slevy není možné kombinovat s jinými akcemi.


Cenové zvýhodnění v rámci promo akce vychází z aktuálního, dlouhodobě platného ceníku SketchUp Pro. V případě zájmu nás buď kontaktujte přímo na uvedených spojeních nebo využijte poptávkového formuláře pro objednání nebo zpracování konkrétní cenové kalkulace na míru. Pro rychlé vyřízení prosím přiložte fakturační údaje, email a telefon.

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám, rádi pomůžeme.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů