ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
Render[in] pro SketchUp
V-Ray pro SketchUp
SketchUp pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Novinky:


Aktualizace Chaos Cosmos pro V-Ray pro SketchUpOd březnového oficiálního představení nové knihovny 3D modelů speciálně optimalizovaných pro renderování ve V-Ray a uvedení do ostrého provozu v rámci verze V-Ray 5 pro SketchUp, update 1 pokračuje tým vývojářů v práci a v červenci bylo do kolekce Chaos Cosmos přidáno dalších více než 200 nových objektů.


Do knihovny Chaos Cosmos bylo přidáno dalších více než 200 objektů.


Když nyní otevřete Cosmos Browser (obdoba 3D Warehouse pro SketchUp, jen jsou modely speciálně připravené a uzpůsobené k okamžitému renderování ve vysokém rozlišení ve V-Ray) naleznete nové objekty určené pro exteriér včetně nových vozidel a příslušenství (vše od tvůrců Trinity Animation), nové reálné skenované 3D postavy (od 3DPeople) a rozšířenou sbírku asijských, evropských a severoamerických rostlin (od Xfrog). Celkem je v kolekci již více než 1 000 objektů včetně HDRI pozadí.


Vylepšený uživatelský komfort knihovny Chaos Cosmos pro V-Ray.

(pro zvětšení klikněte na obrázek)Přidáno bylo i několik nových funkcí pro zlepšení uživatelského komfortu. Prohlédněte si vybraný objekt v různých náhledech (na panelu vlevo) a Cosmos Vám navrhne další obdobné varianty, které Vám mohou být užitečné při výběru (na panelu vpravo).

Nebo je nyní možné dříve stažené a uložené objekty odstranit rovnou z uživatelského rozhraní (... tři tečky pro zobrazení dalších možností vpravo nahoře).

Aktualizaci knihovny Vám při spuštění programu nabídne V-Ray zpravidla automaticky. Pokud se tak nestane, přihlaste se do Chaos Cosmos Browseru a vyberte (∙∙∙) pro více možností -> About -> Update now.

Více informací o knihovně Chaos Cosmos naleznete na samostatné stránce V-Ray 5 pro SketchUp, update 1.

Prohlédněte si celou kolekci a

prozkoumejte nově přidaný obsah

Chaos Cosmos.
Aktualizovaná knihovna Chaos Cosmos je rovněž součástí nejnovější verze produktu V-Ray 5 pro SketchUp, update 1.5, která je dostupná v sekci

Ke stažení

.

Nový instalátor lze použít jak pro aktualizaci stávající verze, tak pro čistou instalaci verze nové, například pro nezávazné vyzkoušení a otestování vlastností a možností programu formou 30-denní trial verze.

Vhod může přijít rychlý návod pro instalaci a aktivaci V-Ray 5 pro SketchUp v českém jazyce.
Pokud zatím nejste majitelé licence V-Ray 5 pro SketchUp a program Vás zaujal, případně jste majitelé starší licence V-Ray,

kontaktujte nás

přímo nebo pomocí

poptávkového formuláře

pro upgrade a přístup k plnému obsahu Chaos Cosmos knihovny.

Nebudete-li si s něčím vědět rady, využijte uvedené kontakty. Rádi pomůžeme a podělíme se o naše zkušenosti.

Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů